Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Sabro og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen og Rema 1000.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
DagliBrugsen: Friske Coop blåbær til kun 14 kr.
DagliBrugsen tilbyder friske Coop blåbær fra Spanien, klasse 1, til kun 14 kr. for en bakke på 125 g. Dette tilbud gælder fra fredag den 5. juni til torsdag den 18. juni. Perfekt til sommerens desserter eller som en sund snack.
Rema 1000: Tuborg, Carlsberg, Royal eller Heineken øl til kun 3,50 kr.
Hos Rema 1000 kan du få Tuborg, Carlsberg, Royal eller Heineken øl til en skarp pris på kun 3,50 kr. pr. 33 cl flaske. Tilbuddet gælder fra søndag den 7. juni til lørdag den 13. juni, så skynd dig ned og få fyldt op til sommerens fester.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.